Jak za pomocą kotar dekoracyjnych z łańcuskzów

nadać pomieszczeniu indywidualny charakter?

Kotara z łańcuszków Hilton Świnoujście

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów, dzięki którym można ożywić wnętrze lub dodać mu szyku i elegancji. Jednym z rozwiązań jest zastosowanie kotar dekoracyjnych z łańcuszków, które dzięki swoim niepowtarzalnym walorom estetycznym i bogatemu wzornictwu nie tylko odmienią pomieszczenie, ale także zbudują w nim unikalny klimat. Z pewnością zostanie on zauważony przez klientów lub gości hotelowych. Od dłuższego czasu kotary są powszechnie stosowane zarówno przez architektów, jak i dekoratorów wnętrz, stanowiąc jeden z podstawowych dodatków związanych z wystrojem przestrzeni.

Kotary dekoracyjne z łańcuszków

– nowoczesny sposób na aranżację wnętrza

Wykonane z aluminium kotary dekoracyjne z łańcuszków znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach czy pomieszczeniach biurowych, jak i we wszystkich obiektach, w których są świadczone usługi o charakterze komercyjnym. Dzięki możliwości zaprojektowania indywidualnego wzoru z grafiką i opcji wyboru wymiarów dostosowanych do warunków technicznych budynku, kotary cechują się nie tylko znakomitymi walorami wizualnymi, ale także pełnią funkcje praktyczne. Można na nich umieścić na przykład logo firmy. W trosce o najlepszą jakość, nasze produkty wykonywane są ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. 

Ażurowe kotary mogą być produkowane z zastosowaniem różnego wykończenia, co sprzyja indywidualizacji finalnego produktu oraz dostosowaniu go do oczekiwań zamawiającego. 

Spośród szerokiej gamy rozwiązań można wyróżnić następujące rodzaje kotar dekoracyjnych:

  • jednolite wykonane w wybranym przez klienta kolorze – ich dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia kotary w wykończeniu matowym lub z połyskiem;
  • wykonane z pojedynczych pasów – dzięki nim, w zależności od wystroju wnętrza oraz jego projektu, istnieje możliwość dowolnej konfiguracji kotary, łącznie z uwzględnieniem szerokości pasów i ich wykończeń, co pozwala w łatwy sposób urozmaicić wystrój pomieszczenia;
  • zawierające logo firmy lub z indywidualną grafiką – idealne do pomieszczeń, w których świadczone są usługi o charakterze komercyjnym: w ten sposób kotary nie tylko podkreślą elegancki charakter wnętrza, ale także zapewnią reklamę i ułatwią klientom identyfikację marki
FHouse Warsaw Kotara dekoracyjna z łańcuszków Poppa

Kotary dekoracyjne

– najwyższa jakość i sprawdzone rozwiązania

Ażurowe zasłony z aluminiowych łańcuszków są łatwe i szybkie w instalacji. Nie wymagają przeprowadzenia remontu, a jedynie zamocowania listwy montażowej do powierzchni ściany, sufitu czy mebli. 

Ich niewątpliwą zaletą jest także natychmiastowe ożywienie pomieszczenia. W zależności od potrzeby podkreślą elegancki wystrój restauracji lub hotelu, komponując się z wystrojem wnętrza, jak również odmienią ogólną prezencję mieszkania czy biura. Z jednej strony zapewnią pozytywne wrażenia wizualne, z drugiej – doskonale podzielą, odgrodzą lub ukryją wskazaną przez klienta część przestrzeni. Kotary mogą być instalowane na przykład w celu ograniczenia dostępu do pomieszczeń osobom nieupoważnionym – przykładem tego może być zaplecze socjalne w restauracji. 

Nasze doświadczenie pozwala stworzyć kotary dekoracyjne dostosowane do potrzeb klienta – tym, co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do tworzonych aranżacji, dzięki czemu każda wykonana przez nas ażurowa zasłona cechuje się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Oferowane produkty są wykonane z najwyższą dbałością i starannością – na każdym etapie zlecenia zapewniamy kompleksową pomoc oraz doradztwo, tak by efekt końcowy sprostał wszelkim oczekiwaniom. 

Szeroki katalog wzorów i możliwość umieszczenia na produkcie indywidualnej grafiki sprawiają, że kotary z aluminiowych łańcuszków znalazły zastosowanie w wielu prestiżowych obiektach oraz cieszą się uznaniem wśród dekoratorów wnętrz. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ofertą – dołożymy wszelkich starań, by sprostać wszelkim oczekiwaniom, projektując i tworząc kotary dekoracyjne dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

Kotara z łańcuszków Hilton Świnoujście
kotary dekoracyjne z łańcuszków w hotelu Hyatt Kraków
Przepierzenia z łańcuszków w hotelu Park17 w Częstochowie

Kontakt z nami

Podobają Ci się wyjątkowe dekoracje z łańcuszków? Masz pomysł na wzór oraz wnętrze jedyne w swoim rodzaju? Potrzebujesz porady? A może chciałbyś z aluminiowych ogniw stworzyć coś zupełnie nowego? Skontaktuj się z nami i zadzwoń pod numer 505 027 107. Rozmowa jest całkowicie niezobowiązująca, a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Przeczytaj naszą Politykę Cookies