Przepierzenia

Aluminiowe łańcuszki dekoracyjne

Kotara dzieląca przestrzeń w hotelowym SPA

Podział przestrzeni jest istotnym elementem wpływającym na funkcjonalność oraz estetykę wnętrz. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie, które pozwala wydzielić w pomieszczeniu oddzielne strefy charakteryzujące się odmiennym stylem, funkcjami i designem. W naszej ofercie znajdują się ażurowe przegrody i przepierzenia wykonane z aluminiowych łańcuszków.

Dekoracyjność ażurowych ścianek dekoracyjnych, ich wysoka jakość oraz precyzja wykonania sprawiają, że doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach użytkowych, jak i mieszkalnych.
Przepierzenia jednokolorowe – wykonane z matowych lub błyszczących łańcuszków o aluminiowych oczkach w tym samym kolorze i fakturze
Przepierzenia ze wzorem – wykonane z łańcuszków w różnych kolorach, dostępne we wzorach prostych (pasy) lub skomplikowanych (grafiki, napisy)

Zastosowanie aluminiowych łańcuszków w formie ażurowych ścianek dekoracyjnych

Oferowane przez nas przepierzenia z aluminiowych łańcuszków doskonale sprawdzają się jako element ciekawie dzielący przestrzeń. Produkt jest tworzony na zamówienie klienta zarówno pod względem kolorystyki i wzornictwa, jak i długości zastosowanych łańcuszków czy szerokości przepierzenia. Ważną cechą jest niezwykle łatwy montaż wymagający jedynie przymocowania do sufitu lub ściany listwy, do której przyczepione są metalowe łańcuszki. W efekcie uzyskuje się efekt niebanalnego podziału przestrzeni bez konieczności przeprowadzenia remontów.
Faktura takiej aluminiowej, ruchomej przegrody umożliwia tworzenie indywidualnych wzorów, które podkreślą charakter miejsca. W związku z tym, że przepierzenia zbudowane są z wielu niewielkich, połączonych ze sobą aluminiowych ogniw, pozwalają na aranżację form o dużej szczegółowości. W przestrzeniach komercyjnych i publicznych aluminiowe przepierzenia z łańcuszków mogą pełnić rolę nośnika reklamowego prezentując nazwę, logo, znak graficzny lub motyw korespondujący z miejscem przeznaczenia.

Gdzie można stosować przepierzenia z aluminiowych łańcuszków?

Ten rodzaj elastycznych ścianek dekoracyjnych sprawdzi się w praktycznie wszystkich przestrzeniach – prywatnych, komercyjnych, użyteczności publicznej.
Bogata paleta barw, możliwość tworzenia unikalnych wzorów oraz właściwości przepierzenia powodują, że jest oryginalnym elementem dekoracyjnym i jednocześnie pozwala uzyskać skuteczny efekt podziału wnętrza. Takie ażurowe przegrody zastępujące tradycyjne ścianki działowe sprawdzają się zarówno we wnętrzach o charakterze publicznym, jak i mieszkalnym. Można nimi przedzielić salon czy odgrodzić w pokoju część sypialną od dziennej. Sprawdzą się również jako element zabudowy wnęki w kuchni czy przedpokoju.

Architekci wnętrz znajdą wyjątkowe zastosowanie aluminiowych przepierzeń z łańcuszków w obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Mogą oddzielać stanowiska w salonie fryzjerskim, gabinetach i salonach piękności, w gabinetach lekarskich i terapeutycznych, czy pełnić rolę ażurowego przepierzenia w biurze. Elegancki charakter oraz niebanalne wzornictwo na przepierzeniach z metalowych łańcuszków powodują, że znajdą swoje zastosowanie także w hotelach, pensjonatach, restauracjach, kawiarniach, klubach i wielu innych.

Przepierzenie z łańcuszków w hotelu Hilton Świnoujście

Zalety przepierzeń pomieszczeń wykonanych z aluminiowych łańcuszków

Przepierzenia proponowane przez naszą firmę to rozwiązanie coraz częściej wykorzystywane przez architektów wnętrz oraz osoby planujące wprowadzić do użytkowanych pomieszczeń powiew nowoczesności połączony z elegancką fakturą i wysoką funkcjonalnością. Za zastosowaniem rozwiązania opartego o kotary z metalowych łańcuszków przemawia szereg niepowtarzalnych zalet:
• oryginalność
• bogactwo kolorów, błyszczące lub matowe
• nieograniczona możliwość tworzenia indywidualnych wzorów
• skuteczny podział przestrzeni bez konieczności przeprowadzania remontów
• przenikalność światła, dzięki której nie ogranicza się dopływu promieni słonecznych do strefy oddzielonej przepierzeniem
• niska transparentność pozwalająca uzyskać efekt intymności
• elastyczna forma – z jednej strony bezpieczna, z drugiej niezabierająca miejsca
• możliwość indywidualnego dopasowania wzornictwa do indywidualnych oczekiwań klienta
• trwałość – prezentują się pięknie i spełniają swoją rolę przez wiele lat!
• bezobsługowość – nie wymagają skomplikowanych konserwacji, czyszczenia, mycia
• łatwość montażu – szybka instalacja bez remontu

Jak zamówić przepierzenie z aluminiowych łańcuszków?

Zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania w zakresie zastosowań oferowanych przepierzeń pomieszczeń, pomożemy dobrać odpowiednie wzornictwo, rozmiary oraz sprecyzować oczekiwania w zakresie cech unikatowej dekoracyjnej, ażurowej ścianki.

    Wymiary
    Dodatkowe uwagi


    Załącz plik:

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
    Zobacz naszą Politykę prywatności.