Kotary sufitowe

Łańcuszki dekoracyjne jako kotary sufitowe w Fala Pub Wolsztyn

Nowoczesne kotary sufitowe z łańcuszków to rozwiązanie dedykowane klientom pragnącym wzbogacić wnętrze budynku o stylowe, łatwe w montażu, efektownie wyglądające elementy aranżacyjne. Dekoracyjne kotary sufitowe z łańcuszków posiadają wiele zalet. To produkty, które można dopasować do stylistyki pomieszczenia czy budynku, a także dominującej kolorystyki. Kotary sufitowe wykorzystuje się do aranżacji przestrzeni w hotelach i obiektach turystycznych, kurortach, restauracjach, galeriach handlowych, centrach urody oraz SPA.

Kotary sufitowe z łańcuszków są wykonane ze starannie dobranych materiałów, co daje gwarancję, że elementy przetrwają w niezmienionym stanie przez wiele lat użytkowania i ekspozycji. Wysokie walory estetyczne idą w parze z praktycznością zastosowania. To produkty, które są łatwe do czyszczenia i nie wymagają skomplikowanych czy czasochłonnych zabiegów konserwująco-pielęgnacyjnych.

Aluminiowe kotary sufitowe z łańcuszków są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, rodzajach splotów i długościach. Można je dopasować do warunków architektonicznych każdego budynku czy pomieszczenia. Istnieje możliwość stworzenia kotary sufitowej składającej się z różnokolorowych łańcuszków dekoracyjnych.

Sposoby montażu kotary sufitowej z łańcuszków 

Nowoczesne i trwałe kotary sufitowe z łańcuszków mogą być montowane na kilka sposobów. Pozwala to na eleganckie, modne i efektowne zaaranżowanie przestrzeni podsufitowej. 

 

Montaż kotar sufitowych z łańcuszków obejmuje:

  • zawieszenie na wyginanych listwach – tak wykonane konstrukcje będą się układać w różne wzory;
  • zawieszenie wokół sufitu w formie łuku –  to sposób na zaaranżowanie zarówno nieco mniejszego, jak i przestronniejszego wnętrza; wiszące w pomieszczeniach komercyjnych kotary sufitowe z łańcuszków mogą być piękną ozdobą wysepek w centrach handlowych i luksusowych galeriach;
  • stworzenie kaskady złożonej z elementów o różnej długości – pozwala to na utworzenie interesującej kompozycji sięgającej od sufitu, nawet do samego podłoża.
Kotary sufitowe nad barem Fala Pub

Zastosowanie kotar sufitowych z łańcuszków

 

Interesująca aranżacja pomieszczeń, w których prowadzi się działalność usługową lub handlową, może zachęcić klientów do częstszego odwiedzania miejsca. Efektownie prezentujące się wnętrza przykuwają uwagę gości. Duże znaczenie ma właściwy dobór elementów wykończeniowych. 

Nowoczesną stylistykę wnętrz mogą podkreślić kotary sufitowe z łańcuszków. To elementy o wysokich walorach wizualnych, które wyróżniają się nieskomplikowanym montażem. 

Instalacja kotar sufitowych z łańcuszków może odbywać się na kilka sposobów, co stwarza duże możliwości ciekawej aranżacji wnętrza. Ozdobne kotary sufitowe z łańcuszków mogą być wspaniałą inspiracją dla designerów i architektów wnętrz zajmujących się projektowaniem przestrzeni komercyjnych oraz biurowych. Wykorzystanie tego typu rozwiązania pozwala na zaaranżowanie wnętrza budynków w stylu współczesnym, futurystycznym, awangardowym, jak również popularnym obecnie glamour. Aluminiowe kotary sufitowe z łańcuszków na suficie mogą być montowane również w budynkach eklektycznych i wnętrzach zaprojektowanych w stylu art déco. 

Kotary sufitowe z łańcuszków dekoracyjnych

Jak zamówić kotarę sufitową z łańcuszków?

 

Kotary sufitowe ażurowe są wykonywane wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta. Podstawą do przygotowania elementów aranżacyjnych jest podanie dokładnych wymiarów produktu – wysokości, szerokości, ewentualnie promieni łuków, jak również wersji kolorystycznej łańcuszków lub wzoru, który docelowo ma być przygotowany dla zamawiającego. 

Kontakt z przedstawicielem naszej firmy jest możliwy za pośrednictwem formularza lub telefonicznie. Specjaliści udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących kotar sufitowych z łańcuszków. Pozwala to na wybór najlepszego, dopasowanego do charakteru wnętrza produktu, który będzie efektowną ozdobą pomieszczeń.