Łańcuszki dekoracyjne w Hotelu Park 17 Częstochowa

mistrzostwo estetyki od Poppa

Przepierzenia z łańcuszków w hotelu Park17 w Częstochowie

Łańcuszki dekoracyjne jako dopełnienie aranżacji wnętrza zabytkowej kamienicy?

Oczywiście! Nasza nowa realizacja dała prawdziwie spektakularny efekt!

Stojący w samym centrum Częstochowy, w otoczeniu parku, na urokliwym skrzyżowaniu ulic św. Barbary i św. Kazimierza, Hotel Park 17 prezentuje się jak klejnot wśród miejskich schronień. Nie tylko prestiżowa lokalizacja wynosi ponad inne to gościnne miejsce. W tym czterogwiazdkowym hotelu mieszczącym się w odrestaurowanej kamienicy z XIX wieku przeszłość splata się z nowoczesnością, a tradycja harmonijnie współistnieje z innowacyjnością.

Elegancja kotar z łańcuszków dekoracyjnych

W sercu tego miejsca dokonaliśmy transformacji i wprowadziliśmy powiew świeżości i luksusu. Zainstalowaliśmy tu artystyczne kotary z łańcuszków dekoracyjnych, które stały się wizualnym symbolem elegancji i prestiżu tej przestrzeni. Pełnią rolę połyskujących przepierzeń. Kotary z dekoracyjnych łańcuszków, składające się z precyzyjnie połączonych ogniw, dodają wnętrzom hotelu nie tylko splendoru, ale również szczypty magii.

Połyskujące, aluminiowe łańcuszki dekoracyjne, znajdujące się w eksponowanych strefach hotelu, są efektownym rozwiązaniem. Pomieszczenia zyskały dodatkową głębię i przejrzystość. Zastosowanie koloru miedzi dodaje ciepła, a jednocześnie wprowadza akcent nowoczesności. Użycie naszych kotar w przebudowanej zabytkowej przestrzeni, tworzy interesujący kontrast pomiędzy nowoczesnymi i tradycyjnymi elementami. Przepierzenia podkreślają unikalność i różnorodność stylistyczną tego miejsca. Kotary nadają wnętrzom niepowtarzalnego i atrakcyjnego charakteru.

Kotara sufitowa z łańcuszków nad barem

Gdy funkcjonalność łączy się z dekoracyjnością

Poza walorem estetycznym nasze przepierzenia pełnią funkcję praktyczną. W strefie wypoczynkowej hotelu delikatnie oddzielają przestrzenie na wygodnych kanapach, tworząc dyskretne enklawy dla gości. Jest to sprawdzony przykład łączenia estetyki z jego funkcjonalnością. Niewielka przezierność kotar zapewnia gościom intymność, jednocześnie otacza ich aurą luksusu i prestiżu.

Nad barem natomiast pełnią one funkcję dekoracji, która w połączeniu z oświetleniem LED przyciąga uwagę efektowną dynamiczną grą świateł, zapewnia dodatkową połyskliwość. Oświetlenie zaś nabiera delikatności, gdy światło LED pada na mieniące się refleksami przepierzenie. Znajdująca się wokół strefy barowej dekoracyjna kotara podkreśla wyrafinowany styl i ekskluzywny charakter przestrzeni. Tutaj goście mogą przeżywać chwile relaksu przy kawie lub drinku i rozkoszować się wieczorami w stylowym wnętrzu

Przepierzenia z łańcuszków przy sofach_w_kolorze_miedzianym

Łańcuszki dekoracyjne

– elegancja w najdrobniejszych detalach

Nie sposób przeoczyć powiewu luksusu, jaki wprowadzają łańcuszki dekoracyjne. Są niczym jubilerskie zdobienia w wystroju przestrzeni. Mienią się w świetle, rzucając łagodne refleksy, które komponują się z kolorystyką otoczenia – odcieniami drewna i cegły. Przepierzenia podkreślają niebanalny a jednocześnie przytulny klimat. Zakorzeniony w historii Hotel Park 17 emanuje teraz odświeżonym blaskiem. Łańcuszki dekoracyjne idealnie kontrastują z oryginalnymi belkami stropowymi i wiekową cegłą. Tworzy to unikalny charakter miejsca, w którym historyczna architektura spotyka się z nowoczesnymi trendami wnętrza.

Kotara z łańcuszków nad barem w hotelu Park17

Nowa aranżacja przestrzeni bez ingerencji w strukturę budynku

– kotary z łańcuszków dekoracyjnych

Zainstalowaliśmy kotary z łańcuszków dekoracyjnych w Hotelu Park 17 w Częstochowie bez ingerencji w strukturę architektoniczną budynku. Zostały estetycznie przytwierdzone do listew mocowanych do istniejącej konstrukcji. Nie zajęło to wiele czasu ani nie wymagało inwazyjnych prac remontowych.

Nasze przepierzenia mają zastosowanie nie tylko w hotelach. Doskonale sprawdzają się we wszystkich przestrzeniach komercyjnych, takich jak salony SPA, salony piękności, restauracje, kawiarnie, galerie handlowe, mieszkania i domy prywatne. Dzięki szybkiej i łatwej instalacji można uzyskać natychmiastową poprawę komfortu funkcjonowania w pomieszczeniu. Efekt ozdobny także nie pozostaje tu bez znaczenia.

Kotary i przepirzenia z łańcuszków

Kontakt z nami

Jesteś zainteresowany metamorfozą wystroju hotelu, restauracji, kawiarni, salonu spa, salonu piękności, a nawet mieszkania lub domu mieszkalnego? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Służymy doradztwem! Z przyjemnością współpracujemy też z architektami i projektantami wnętrz.

Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Przeczytaj naszą Politykę Cookies