Kotary dekoracyjne

Aluminiowe łańcuszki dekoracyjne

Fashion House Warsaw kotara z łańcuszków z logo

Kotary dekoracyjne to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zasłonięcie elementów lub miejsc w sposób estetyczny. Bogate wzornictwo oraz szeroka paleta kolorystyczna sprawiają, że ten rodzaj zasłon znajdzie zastosowanie w każdej aranżacji wnętrza. Przeznaczone są do obiektów o charakterze mieszkalnym, biurowym czy komercyjnym.

Cechy ażurowych kotar

Kotary z aluminiowych łańcuszków wykonane są na wymiar wskazany przez klienta – ich wysokość oraz długość określa się indywidualnie w zależności od potrzeb. Także wzór oraz barwa zasłony wybierana jest na zamówienie.
W naszej ofercie dostępne są kotary w szerokiej palecie wzorów i kolorów.

Kotary jednokolorowe – zapewniamy bogaty wybór barw w błysku i macie

Kotary w pionowe pasy – wykonane w kolorach i szerokościach pasów na zamówienie

Kotary ze wzorem – z unikalną grafiką zamówioną indywidualnie przez klienta


Ażurowe zasłony
składają się z łańcuszków, które powstają z połączenia drobnych, aluminiowych ogniw. Montaż kotary jest niezwykle prosty i polega na zainstalowaniu listwy z łańcuszkami do sufitu lub ściany. Nie wymaga prac budowlanych i remontowych. Zastosowanie lekkiego metalu pozwala na stworzenie zasłony trwałej, która skutecznie zasłoni wymaganą przestrzeń, jednocześnie dając w pełni swobodny do niej dostęp.
Wśród zalet kotar z aluminiowych łańcuszków należy wymienić:
• wysoką dekoracyjność związaną z bogactwem dostępnych kolorów oraz możliwością uzyskania unikalnych wzorów
• niską transparentność pozwalającą na skuteczne zasłonięcie fragmentu przestrzeni
• elastyczność, która zapewnia łatwy dostęp do zasłoniętych przedmiotów
• długą żywotność
• bezobsługowość – zasłony nie wymagają czyszczenia, mycia czy skomplikowanej konserwacji
• pozwalają na dostęp świeżego powietrza

Kotara dekoracyjna hotel Hilton Świnoujście

Zastosowanie kotar dekoracyjnych

Kotary dekoracyjne to proste w montażu rozwiązanie pozwalające na skuteczne ukrycie rozmaitych elementów przestrzeni. Sprawdzą się jako estetyczna zasłona kryjąca przed wzrokiem obcych elementy konstrukcyjne budynku czy miejsca, które powinny być poza zasięgiem wzroku osób niepowołanych.
Będą doskonałym rozwiązaniem pozwalającym ukryć nieestetyczne elementy konstrukcyjne budynku – na przykład instalacje czy rury. Sprawdzą się również w zakresie ukrycia przed niepowołanym spojrzeniem miejsc o charakterze gospodarczym – np. aneksu kuchennego, spiżarni, kuchni czy magazynu.


Jak zamówić kotarę dekoracyjną z aluminiowych łańcuszków?

Ażurowe zasłony z łańcuszków wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Niezbędnym do przygotowania produktu jest podanie wysokości, szerokości oraz koloru łańcuszków lub wzoru do przygotowania. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą za pomocą poniższego formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego– z przyjemnością odpowiemy na pytania związane z oferowanymi przez nas produktami.

    Wymiary
    Dodatkowe uwagi


    Załącz plik:

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
    Zobacz naszą Politykę prywatności.